Дорожна сумка "TONGSHENG" 5566 (45 см)

- Нет в наличии
- Код: 5566
682 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "TONGSHENG" 5566 (45 см)
Дорожна сумка "TONGSHENG" 5566 (45 см) - необхідний предмет для подорожі, поїздки, відрядження. Виконана в кількох кольорах. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 45*28*26 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Форма | Прямокутна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, плечевий ремінь, бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 682 ₴










