Дорожна сумка "TONGSHENG" A131 (53 см)

- Нет в наличии
- Код: A131
704 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "TONGSHENG" A131 (53 см)
Дорожна сумка "TONGSHENG" A131 (53 см) - це аксесуар, який стане незамінним у подорожах,поїздках та відрядженнях. Виконана в кількох кольорах: фіолетовий,синій, червоний.
Розміри: 53х30х23 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 53 см |
| Глубина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 53х30х23 |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Форма | Прямокутна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, плечевий ремінь, бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 704 ₴











