Дорожна сумка "TONGSH" А816 (55 см)

- Нет в наличии
- Код: А816
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "TONGSH" А816 (55 см)
Дорожная сумка "TONGSH" 6151 (60см), виглядає гарно та акуратно і може доповнити загальний стиль її власника. Сумка багатофункціональна і може бути використана для самих різних цілей. Виконана в кількох кольорах.
Розміри: 55*22*35 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 55х22х35 |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні, сітчата кишення |
| Форма | Прямокутна |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 795 ₴











