Стильна дорожная сумка "TONGSH" 6151 (60см)

- Нет в наличии
- Код: 6151
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна дорожная сумка "TONGSH" 6151 (60см)
Дорожная сумка "TONGSH" 6151 (60см), виглядає гарно та стильно і може доповнити загальний імідж її власника. Сумка багатофункціональна і може бути використана для самих різних цілей. Виконана в кількох кольорах.
Розміри: 60*23*35 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Замок | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 60х23х35 |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 795 ₴











