Дорожная сумка "TONGSHENG" 6635 (58 см)

- Нет в наличии
- Код: 6635
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожная сумка "TONGSHENG" 6635 (58 см)
Дорожная сумка "TONGSHENG" 6635 (58 см) - це відмінний, багатофункціональний аксесуар для активних людей. Виконана в кількох кольорах.
Розміри: 58х24х36 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Замок | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 58 см |
| Глубина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 58х24х36 |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 795 ₴











