Дорожна сумка "Phoenix" YR 199b (57 см)

- Нет в наличии
- Код: YR 199b
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "Phoenix" YR 199b (57 см)
Дорожна сумка "Phoenix" YR 199b (57 см) - це надійна і практична сумка великого розміру, ідеально підходить для подорожей, тривалих поїздок та відряджень. Виконана в чорному кольорі.
Розміри: 57х23х32см.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 32 см |
| Ширина | 57 см |
| Глубина | 23 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 57х23х32 |
| Цвет | Чорний |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, плечевий ремінь |
| Форма | Прямокутна |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 568 ₴










