Дорожна сумка "Phoenix" YR 199m (48 см)

- Нет в наличии
- Код: YR 199m
545 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "Phoenix" YR 199m (48 см)
Дорожна сумка "Phoenix" YR 199m (48 см) - це надійна, практична сумка невеликого розміру, ідеально підходить для подорожей та відряджень. Виконана в чорному кольорі.
Розміри: 48х30х21см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 48х30х21 |
| Цвет | Чорний |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, плечевий ремінь |
| Форма | Прямокутна |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 545 ₴








