Спортивна сумка "Phoenix" 1725 (48 см)

- Нет в наличии
- Код: 1725
629 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивна сумка "Phoenix" 1725 (48 см)
Спортивна сумка "Phoenix"1725 (48 см) - це надійний та багатофункціональний варіант спортивної сумки з кишенею для взуття. Виконана в класичному чорному кольорі.
Розміри: 48х25х24см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Форма | Прямоугольная |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 48х25х24 |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 2-3 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, кишення для взуття, сітчата кишення |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Состояние | Нове |
- Цена: 629 ₴










