Дорожна сумка з регулюванням розміру "CORANG" 2087 (60см)

- Нет в наличии
- Код: 2087
985 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка з регулюванням розміру "CORANG" 2087 (60см)
Сумка дуже гарно виглядає і може стати не тільки прекрасним і функціональним предметом для подорожі, а також доповнити загальний стиль власника. Виконана в кількох кольорах. Конструктивною особливістю цієї сумки є можливість збільшення об"єму внутрішнього простору, а саме висоти сумки на 8 см. Таке збільшення виконується за рахунок "замка-блискавки". За детальною консультацією зввертайтесь за телефоном, який вказаний на сайті.
Розміри: 60*27*32+8 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Форма | Прямокутна |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Особенности | карман на молнии, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Кишеня на застібці "блискавка", водонепроникні властивості тканини, Ручки |
| Размеры | |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 60х27х32+8 |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Состояние | Нове |
- Цена: 985 ₴











