Спортивно-дорожна сумка "TONGSHENG" A519 (52 см)

- Нет в наличии
- Код: A519
629 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивно-дорожна сумка "TONGSHENG" A519 (52 см)
Спортивно-дорожна сумка "TONGSHENG" A519 (52 см) - це відмінний, багатофункціональний аксесуар для активних людей. Може бути використана для поїздок, для відвідування спортивних закладів або для інших побутових потреб. Виконана в кількох кольорах.
Розміри: 52х23х33см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Телескопическая ручка | ні |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Нет |
| Тип | Сумка дорожна |
| Регулировка размера | ні |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 52 см |
| Глубина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 52х23х33 |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 629 ₴









